top of page

HIZMETINIZDEYIZ

Sektör Lideri Markalar ile  Daima Yanınızdayız

www.kuzeyotogaz.com olarak sorunları daha ortaya çıkmadan çözmeyi hedefliyoruz. Servis ve onarım için en yeni araç tanılama teknolojilerini ve en kaliteli parçaları kullanıyoruz. Neye ihtiyacınız olursa olsun, size en iyi şekilde yardımcı olacak altyapıya sahibiz.

brc-Logo.png

BRC OTOGAZ SISTEMLERI

BRC, 50.000 m2 kapalı alanda, 11 farklı üretim alanı ve 1500 çalışanı ile dünyanın en büyük LPG ve CNG kit üretim markasıdır. Dünya Devleri olarak nitelendirilen Chevrolet, Citroen, Ford, Great Wall, Honda, Kia, Mitsubishi, Peugeot, Piaggio, Subaru, Suzuki ve Volvo gibi markalarla da işbirliği yapmaktadır.

Cangas Logo.jpg

CANGAS OTOGAZ SISTEMLERI

Cangas tamamı kendi yazılımı/ üretimi olan ülkenin ilk sıralı otogaz kitini üretmiştir. Cangas’ın 200’ü aşkın satış ve servis noktası bulunmaktadır. Üretimini, İzmir Pınarbaşı’ndaki tesislerinde sürdüren Cangas’ın kuruluş ilkelerinin başında; her daim en iyisini, en güvenlisini, en tasarruflusunu ve kalitelisini üretmek gelir.

atiker-lpg-montaj-1 yeni.jpg

ATIKER OTOGAZ SISTEMLERI

Konya’da yerleşik 55.000 m2 lik kapalı alana sahip tesislerinde 700 ü aşkın beyaz ve mavi yakalı çalışanı ile ürettiği yüksek kaliteli ürünler Türk ve dünya tüketicilerinin kullanımına sunulmaktadır. Atiker Metal A.Ş. üretim tesislerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla üretilen ürünlerin %60’ı 5 kıtadaki 40’ı aşkın ülkeye ihraç edilmektedir.

Lombarco Logo.png

LAMBARCO AUTOGAS SYSTEMS

Lombarco Autogas Systems, sektörünün lider olma yolundaki yedek parça markasıdır. ECR,TSE,NFBA gibi standartlara sahip ürünleri dünyanın 27 den fazla ülkesinde kullanılmaktadır.

europegas - Kopya.png

EUROPEGAS AUTOGAS SYSTEMS

EuropeGas, araçlar için yüksek kaliteli LPG, CNG sistemlerinin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir.
Şirketin genel merkezi, fabrika ve Ar-Ge departmanının bulunduğu Polonya Białystok'ta bulunmaktadır. Sektörde 15 yıldan fazla deneyime sahiptir ve ürünleri hemen hemen dünyanın her yerindeki arabalara monte edilmiştir.

lovato-logo.jpg

LOVATO AUTOGAS SYSTEMS

LOVATO GAS S.P.A,  yeni çevresel gerekliliklerin getirdiği zorlukların üstesinden gelebilecek çözümler üretebilen mobil bir şirket vizyonu ile, Tüm dünyada ya açılan ve bir çok pazarda yer alan bir marka olmuştur.

bottom of page