top of page

ATİKER OTOGAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ

Sektör Lideri Markalar ile  Daima Yanınızdayız

Atiker Metal A.Ş.’nin Konya’da yerleşik 55.000 m2 lik kapalı alana sahip tesislerinde 700 ü aşkın beyaz ve mavi yakalı çalışanı ile ürettiği yüksek kaliteli ürünler Türk ve dünya tüketicilerinin kullanımına sunulmaktadır. Teknolojinin en son yeniliklerinin kullanıldığı Atiker Metal A.Ş. üretim tesislerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla üretilen ürünlerin %60’ı 5 kıtadaki 40’ı aşkın ülkeye ihraç edilmektedir.

kitsgPFfd3112020211658.png

ATİKFAST

3, 4, 5, 6 ve 8 silindirli araçlar için otomobillerin LPG/CNG dönüşümünde kullanılan, performanstan ödün vermeden yüksek tasarruf sağlayan Atiker'nin ekonomik segment kitidir.
Motora doğru oranda ve zamanında yakıt göndererek performans kaybı olmadan en iyi sürüş konforunu sağlar. Sistem ayrıca arıza tespit özelliklerini de içerir. Herhangi bir arıza durumunda otomatik olarak benzine geçer. Tespit ettiği hatayı sistem belleğinde saklı tutar. 2, 3, 4 ve 5, 6, 8, 10 silindir motorlar için iki versiyon ECU seçeneği bulunur.

GOLD

3, 4, 5, 6 ve 8 silindirli araçlar için otomobillerin LPG/CNG dönüşümünde kullanılan, performanstan ödün vermeden yüksek tasarruf sağlayan Atiker'nin kitidir.
32 bit - 128 Mhz mikroişlemcili MP48 OBD Vie ECU'su RX-TX hattı üzerinden bilgisayara kolayca bağlanarak arıza tespiti ve ayar yapma seçeneği sunar.
Bu sistemde önceki versiyonlardan farklı olarak daha sessiz  ATİKER HIGH CAPACITY FAST 2,0 Ω LPG enjektörleri kullanıldı. Tepkime süreleri daha hızlı olan bu enjektörler, özellikle ani ivmelenmelerde motorun performansını arttırır.

gold.jpg
GRAND.png

GRAND

3, 4, 5, 6 ve 8 silindirli araçlar için otomobillerin LPG/CNG dönüşümünde kullanılan, performanstan ödün vermeden yüksek tasarruf sağlayan Atiker'nin kitidir.
Motora doğru oranda ve zamanında yakıt göndererek performans kaybı olmadan en iyi sürüş konforunu sağlar. Sistem ayrıca arıza tespit özelliklerini de içerir. Herhangi bir arıza durumunda otomatik olarak benzine geçer. Tespit ettiği hatayı sistem belleğinde saklı tutar. 2, 3, 4 ve 5, 6, 8, 10 silindir motorlar için iki versiyon ECU seçeneği bulunur. Enjektörlerin tek tek olması dolayısıyla montaj kolaylığı ve görsel estek sağlar.

ELİT

3, 4, 5, 6 ve 8 silindirli araçlar için otomobillerin LPG/CNG dönüşümünde kullanılan, performanstan ödün vermeden yüksek tasarruf sağlayan Atiker'nin en yeni kitidir.
Çok hızlı LPG enjektörleri kullanıldı. Tepkime süreleri daha hızlı olan bu enjektörler, özellikle ani ivmelenmelerde motorun performansını arttırır. Üst segment araçlar ve maksimum kalite isteyen tüketiciler için tasarlanmıştır.

elit.jpg
DI.jpg

DIREKT ENJEKSIYON

Atiker’in 4,6 ve 8 slindirli TSI, TFSI, GDI, T-GDI, THP, CGI, ECOBOOST vb… motorlu araçlarda uygulanan sıralı direk enjeksiyon sistemidir. Atiker’in diğer modelleri gibi enjektörler ile manifolda gaz fazında yakıt gönderir. Kolay uygulanması ve Sıvı sistemler ve diğer markaların direk enjeksiyon sistemlerine göre fiyatı daha uygun olması kullanıcısına dönüşüm maliyetinde avantaj sağlar.

bottom of page